Popolnoma nova visokokakovostna baterija Lenovo ThinkPad X1 CARBON GEN 13-21NS0072CX
Nadomestna baterija Lenovo ThinkPad X1 CARBON GEN 13-21NS0072CX
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
11.7V 57Wh Baterija za Lenovo ThinkPad X1 CARBON GEN 13-21NS0072CX
  • ŠifraSIP10917
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.7V
Note : 11.4V and 11.7V are compatible, they are in common use.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Lenovo ThinkPad X1 CARBON GEN 13-21NS0072CX, jo lahko prevzamem?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V