Popolnoma nova visokokakovostna baterija Lenovo L24C3P71
Nadomestna baterija Lenovo L24C3P71
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
11.7V 57Wh Baterija za Lenovo L24C3P71
  • ŠifraSIP10917
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.7V
Note : 11.4V and 11.7V are compatible, they are in common use.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Lenovo L24C3P71, jo lahko prevzamem?
Kateri so nasveti za vzdrževanje pri vsakodnevni uporabi baterija za Lenovo L24C3P71?
Vaša Lenovo L24C3P71 baterija in moja baterija imata različne napetosti. Ali jo lahko uporabim?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V