Popolnoma nova visokokakovostna baterija Lenovo L24B3P70
Nadomestna baterija Lenovo L24B3P70
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
11.7V 57Wh Baterija za Lenovo L24B3P70
  • ŠifraSIP10917
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.7V
Note : 11.4V and 11.7V are compatible, they are in common use.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Lenovo L24B3P70, jo lahko prevzamem?
Kateri so nasveti za vzdrževanje pri vsakodnevni uporabi baterija za Lenovo L24B3P70?
Vaša Lenovo L24B3P70 baterija in moja baterija imata različne napetosti. Ali jo lahko uporabim?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V