Popolnoma nova visokokakovostna baterija Asus VivoBook Pro 15 OLED K3500PH-L1115T
Nadomestna baterija Asus VivoBook Pro 15 OLED K3500PH-L1115T
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
11.61V 63Wh Baterija za Asus VivoBook Pro 15 OLED K3500PH-L1115T
  • ŠifraSIP7091
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.61V
  • TipLi-Polymer
11.55V 50Wh Baterija za Asus VivoBook Pro 15 OLED K3500PH-L1115T
  • ŠifraSIP7141
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.55V
  • TipLi-Polymer
Note : 11.4V and 11.61V are compatible, they are in common use.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Asus VivoBook Pro 15 OLED K3500PH-L1115T, jo lahko prevzamem?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V