Popolnoma nova visokokakovostna baterija Asus VivoBook 14 S433FL-EB072T
Nadomestna baterija Asus VivoBook 14 S433FL-EB072T
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
11.55V 42Wh Baterija za Asus VivoBook 14 S433FL-EB072T
  • ŠifraSIP7136
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.55V
  • Kapaciteta42Wh
  • Število celic3 celic
  • TipLi-Polymer
11.55V 50Wh Baterija za Asus VivoBook 14 S433FL-EB072T
  • ŠifraSIP7137
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.55V
  • Kapaciteta50Wh
  • Število celic3 celic
  • TipLi-Polymer
Note : 11.1V and 11.55V are compatible, they are in common use.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Asus VivoBook 14 S433FL-EB072T, jo lahko prevzamem?
Kateri so nasveti za vzdrževanje pri vsakodnevni uporabi baterija za Asus VivoBook 14 S433FL-EB072T?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V