Popolnoma nova visokokakovostna baterija XiaoMi 22041216UC
Nadomestna baterija XiaoMi 22041216UC
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
3.87V 4400mAh Baterija za XiaoMi 22041216UC
  • ŠifraSIP11690
  • VrstaNadomestna
  • Napetost3.87V
  • Kapaciteta4400mAh
  • Število celic1 celic
Note : 3.8V and 4.2V are compatible, they are in common use.
Prikaži večjo sliko
Združljive številke izdelkov
Združljive naprave
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija XiaoMi 22041216UC, jo lahko prevzamem?
Kateri so nasveti za vzdrževanje pri vsakodnevni uporabi baterija za XiaoMi 22041216UC?
Vaša XiaoMi 22041216UC baterija in moja baterija imata različne napetosti. Ali jo lahko uporabim?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V