Popolnoma nova visokokakovostna baterija Toshiba Portege Z20T-B-111
Nadomestna baterija Toshiba Portege Z20T-B-111
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
11.40V 36Wh Baterija za Toshiba Portege Z20T-B-111
  • ŠifraSIP6480
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.40V
  • Kapaciteta36Wh
  • Število celic3 celic
  • TipLi-Polymer
Note : 11.1V and 11.4V are compatible, they are in common use.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Toshiba Portege Z20T-B-111, jo lahko prevzamem?
Kateri so nasveti za vzdrževanje pri vsakodnevni uporabi baterija za Toshiba Portege Z20T-B-111?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V