Popolnoma nova visokokakovostna baterija Lenovo YOGA SLIM 7 14Q8X9-83ED0036HH
Nadomestna baterija Lenovo YOGA SLIM 7 14Q8X9-83ED0036HH
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
7.74V 70Wh Baterija za Lenovo YOGA SLIM 7 14Q8X9-83ED0036HH
  • ŠifraSIP10359
  • VrstaNadomestna
  • Napetost7.74V
  • Kapaciteta70Wh
  • Število celic4 celic
Note : 7.4V and 7.74V are compatible, they are in common use.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Lenovo YOGA SLIM 7 14Q8X9-83ED0036HH, jo lahko prevzamem?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V