Popolnoma nova visokokakovostna baterija Lenovo ThinkPad T490S-20NX0074ZA
Nadomestna baterija Lenovo ThinkPad T490S-20NX0074ZA
11.58V 57Wh Baterija za Lenovo ThinkPad T490S-20NX0074ZA
  • ŠifraSIP1518
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.58V
  • TipLi-Polymer
Note : 1.11.58V and 11.1V are compatible, they are in common use. 2. This battery is not compatible with ThinkPad T490, only fits for ThinkPad T490S.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Lenovo ThinkPad T490S-20NX0074ZA, jo lahko prevzamem?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V