Popolnoma nova visokokakovostna baterija Lenovo ThinkPad T14S GEN 1-20UH0037MS
Nadomestna baterija Lenovo ThinkPad T14S GEN 1-20UH0037MS
11.58V 57Wh Baterija za Lenovo ThinkPad T14S GEN 1-20UH0037MS
  • ŠifraSIP1518
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.58V
  • TipLi-Polymer
Note : 1.11.58V and 11.1V are compatible, they are in common use. 2. This battery is not compatible with ThinkPad T490, only fits for ThinkPad T490S.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Lenovo ThinkPad T14S GEN 1-20UH0037MS, jo lahko prevzamem?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V