Popolnoma nova visokokakovostna baterija Lenovo ThinkPad E16 GEN 3-22AY0072MZ
Nadomestna baterija Lenovo ThinkPad E16 GEN 3-22AY0072MZ
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
11.49V 48Wh Baterija za Lenovo ThinkPad E16 GEN 3-22AY0072MZ
  • ŠifraSIP11036
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.49V
  • Kapaciteta48Wh
15.32V 64Wh Baterija za Lenovo ThinkPad E16 GEN 3-22AY0072MZ
  • ŠifraSIP12111
  • VrstaNadomestna
  • Napetost15.32V
  • Kapaciteta64Wh
  • Število celic4 celic
Note : 11.1V and 11.49V are compatible, they are in common use.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Lenovo ThinkPad E16 GEN 3-22AY0072MZ, jo lahko prevzamem?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V