Popolnoma nova visokokakovostna baterija Lenovo LOQ 17IRX10-83JH0037CK
Nadomestna baterija Lenovo LOQ 17IRX10-83JH0037CK
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
12.92V 60Wh Baterija za Lenovo LOQ 17IRX10-83JH0037CK
  • ŠifraSIP11089
  • VrstaNadomestna
  • Napetost12.92V
  • Kapaciteta60Wh
  • Število celic4 celic
Note : 12.92V and 13.5V are compatible, they are in common use.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Lenovo LOQ 17IRX10-83JH0037CK, jo lahko prevzamem?
Kateri so nasveti za vzdrževanje pri vsakodnevni uporabi baterija za Lenovo LOQ 17IRX10-83JH0037CK?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V