Popolnoma nova visokokakovostna baterija Lenovo L24C3P74
Nadomestna baterija Lenovo L24C3P74
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
11.7V 41Wh Baterija za Lenovo L24C3P74
  • ŠifraSIP9594
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.7V
  • Kapaciteta41Wh
Note : 11.4V and 11.7V are compatible, they are in common use.
Prikaži večjo sliko
Združljive številke izdelkov
Združljive naprave
    Pogosta vprašanja
    Nujno potrebujem baterija Lenovo L24C3P74, jo lahko prevzamem?
    Kateri so nasveti za vzdrževanje pri vsakodnevni uporabi baterija za Lenovo L24C3P74?
    Vaša Lenovo L24C3P74 baterija in moja baterija imata različne napetosti. Ali jo lahko uporabim?
    • 3.6V / 3.7V
    • 7.2V / 7.4V
    • 10.8V / 11.1V
    • 14.4V / 14.8V
    • 21.6V / 22.2V