Popolnoma nova visokokakovostna baterija HP Spectre 13-V111NF
Nadomestna baterija HP Spectre 13-V111NF
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji
7.7V 38Wh Baterija za HP Spectre 13-V111NF
  • ŠifraSIP1047
  • VrstaNadomestna
  • Napetost7.7V
  • Kapaciteta38Wh
  • Število celic4 celic
  • TipLi-Polymer
  • BarvaBlack
  • Velikost303.65x141.50x4.52mm (L x W x H)
  • DobavljivostNa zalogi
  • Garancija12-mesečno garancijo in 30-dnevno brezpogojno vračilo
  • ŠifraSIP11120
  • VrstaNadomestna
  • Napetost7.7V
  • Kapaciteta38Wh
  • Število celic4 celic
Note : 7.4V and 7.7V are compatible, they are in common use.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija HP Spectre 13-V111NF, jo lahko prevzamem?
Kateri so nasveti za vzdrževanje pri vsakodnevni uporabi baterija za HP Spectre 13-V111NF?
Vaša HP Spectre 13-V111NF baterija in moja baterija imata različne napetosti. Ali jo lahko uporabim?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V