Popolnoma nova visokokakovostna baterija Asus VivoBook M3502QA-MA072W
Nadomestna baterija Asus VivoBook M3502QA-MA072W
11.61V 70Wh Baterija za Asus VivoBook M3502QA-MA072W
  • ŠifraSIP7138
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.61V
  • Kapaciteta70Wh
  • Število celic3 celic
  • TipLi-Polymer
11.55V 50Wh Baterija za Asus VivoBook M3502QA-MA072W
  • ŠifraSIP7139
  • VrstaNadomestna
  • Napetost11.55V
  • Kapaciteta50Wh
  • Število celic3 celic
  • TipLi-Polymer
Note : 11.4V and 11.61V are compatible, they are in common use.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Asus VivoBook M3502QA-MA072W, jo lahko prevzamem?
Kateri so nasveti za vzdrževanje pri vsakodnevni uporabi baterija za Asus VivoBook M3502QA-MA072W?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V