Popolnoma nova visokokakovostna baterija Asus Rog STRIX SCAR II GL704GM-DH74
Nadomestna baterija Asus Rog STRIX SCAR II GL704GM-DH74
15.4V 66Wh Baterija za Asus Rog STRIX SCAR II GL704GM-DH74
  • ŠifraSIP1919
  • VrstaNadomestna
  • Napetost15.4V
  • Kapaciteta66Wh
  • Število celic4 celic
  • TipLi-Polymer
Note :1. 15.4V and 14.8V are compatible, they are in common use. 2. This battery is only fit for ROG Strix G715GV, G715GW, GL704GM, GL704GV, GL704GW.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija Asus Rog STRIX SCAR II GL704GM-DH74, jo lahko prevzamem?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V