Popolnoma nova visokokakovostna baterija eMachines E720-202G16MI
Nadomestna baterija eMachines E720-202G16MI
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji This battery is not compatible with the battery voltage(rating) 14.4V and 14.8V.
10.8V 4400mAh Baterija za eMachines E720-202G16MI
  • ŠifraSIP322
  • VrstaNadomestna
  • Napetost10.8V
  • Kapaciteta4400mAh
  • Število celic6 celic
  • TipLi-ion
  • BarvaBlack
  • Velikost271.3x53.2x20.2mm (L x W x H)
  • DobavljivostNa zalogi
  • Garancija12-mesečno garancijo in 30-dnevno brezpogojno vračilo
Kupite kvalitetne akumulatorje po najugodnejših cenah v Sloveniji This battery is not compatible with the battery voltage(rating) 10.8V and 11.1V.
14.8V 4400mAh Baterija za eMachines E720-202G16MI
  • ŠifraSIP323
  • VrstaNadomestna
  • Napetost14.8V
  • Kapaciteta4400mAh
  • Število celic8 celic
  • TipLi-ion
  • BarvaBlack
  • Velikost204.80x68.27x19.9mm (L x W x H)
  • DobavljivostNa zalogi
Note : 1. 14.4V and 14.8V are compatible, they are in common use. 2. 10.8V and 11.1V are compatible, they are in common use. 3. the 10.8V(=11.1V) and 14.4V(=14.8V) are the different voltages, they are not compatible, please choose the right battery(Voltage) for your laptop.
Pogosta vprašanja
Nujno potrebujem baterija eMachines E720-202G16MI, jo lahko prevzamem?
Kateri so nasveti za vzdrževanje pri vsakodnevni uporabi baterija za eMachines E720-202G16MI?
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V